Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Vritet me thikë 33-vjeçari shqiptar në Itali

Gjysmë ore pas nisjes së provimit, publikohet teza e gjuhës së huaj

Analiza e BBC: Pse po ndizet sërish dhuna në Kosovë?

U mbyt në lumin Mat teksa peshkonte, gjendet trupi i pajetë i 22-vjeçarit

Zbardhet shpërthimi me tritol në Fresk, dy të arrestuar; 46-vjeçari i dha para të miturit për lëndën plasëse

Ndryshime ligjore për pasaportën, mund ta marrin dhe të huajt që nuk dinë shqip

Tensionet në Veri të Kosovës, Vuçiç takohet me Ramën: Diskutuam për zgjidhjen e situatës

‘Bashkë Fitojmë’ kërkoi rinumërim të votave në Elbasan, KAS: Do hapen vetëm 3 QV

Rama i shkon nga mbrapa dhe puth në qafë kryeministren italiane në Moldavi

Bëri për spital të riun grek, vetëdorëzohet në polici boksieri shqiptar

Bashkimi Europiani i jep 72 mln euro Shqipërisë për krizën energjetike

Vendimi i Apelit për Belerin, reagon Ministria e Punëve të Jashtme në Greqi: Kundër dispozitave të shtetit

"Ka ndodhur mbi 130 herë", Berisha publikon videon: Operatori në Kamëz voton për qytetaren

Tensionet në Kosovë, Berisha: Një nga nxitësit ka qenë Tirana zyrtare 

Ekspertët: Në liqenin e Shkodrës ka prani metalesh të rënda dhe pesticide të rrezikshme 

Puthjet e guximshme të Edi Ramës përballë mediave botërore 

Të fundit