Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ SPAK lëshon urdhër-arrest për Vangjush Dakon 

■ Kush janë ish-zyrtarët e tjetër për të cilët SPAK kërkon burg

■ Foto/ Ky është pallati që çoi Vangjush Dakon në pranga 

■ Sot radha e Dakos, kush janë kryebashkiakët e Ramës që përfunduan pas hekurave 

■ Nga ‘non grata’ te përgjimi me Abdylajt e Shijakut, ‘njollat’ e forta të Vangjush Dakos para arrestimit 

■ Avokati i Dakos: Akuzohet për ‘shpërdorim detyre’ në dy raste

■ Gazetarja: Politikanët shantazhohen me video intime, nuk denoncojnë, por paguajnë para

■ Miliona euro të Ndragheta-s po qarkullojnë në kriptovaluta anonime, falë bandave shqiptare dhe kinezëve

■ Gruaja e Tahirit me kompani, gazetari nxjerr dokumentet: Të kesh “kriza” e të jesh biznesmene, sikur nuk shkon

■ Britania "i trembet" një vale të re emigrantësh, Braverman shqetësohet për studimin në Kukës

■ Video/ “Drejtësia e re” ia merr labçes, vargje polifonike për Ballën, Dumanin dhe Çelën

Të fundit