Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Ekzekutohet me armë zjarri në Rrëshen, Martin Bardhi

Vrasja e Martin Bardhit, plumbat kapën edhe 3 qytetarë

Zija e shpallur nga Serbia për 3 agresorët, Rama merr rolin e "iderit": Beogradi po i fryn zjarrit

Në mars i bëri atentat Saimir Reçit, kush është Martin Bardhi që u ekzekutua sot në Rrëshen

Fuga letër të hapur Begajt: Pranuat se ligji për Akademinë e Shkencave ishte me shkelje procedurale, pasi e toleruat të hynte në fuqi

Policia spanjolle godet “Kartelin Ballkanik”! Kush është shqiptari i trajnuar që organizonte trafikimin

Berisha pret reporterët e Këshillit të Europës:Shqipëria rasti klasik ku krimi shndërrohet në votë

Kërkoi heqjen sekuestros nga një llogari bankare, GJKKO ‘rrëzon’ Ahmetajn 

Gjykata e Lartë nuk pranon rekurset e Fredi Belerit, mbetet në burg

Arrestohet avokati në Kukës, shkelja që iu gjet dy vjet pasi punoi në Prokurori

Foto/ Ky është Martin Bardhi, i ekzekutuar në Rrëshen 

Dokumentet/ Ja si punonjësit e Kadastrës shkarkohen pa arsye dhe me e-mail 

Hapësirat për parkim thuajse nuk ekzistojnë, Balla i prerë me shoferët: Çdo mjet i qëndruar gabim do të largohet me karrotrec 

"Shuplaka e UNESCO-s ndaj qeverisë shqiptare dhe AADF-së për Drilon-Tushemisht!" 

Berisha komenton rezultatin e zgjedhjeve në Kukës

Të fundit