Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

“Edhe sikur të kthehet përmbys...", Beleri ‘i përplas’ dokumentet në fytyrë Ramës

GJKKO konfirmon masën e sigurisë, Gjana dorëhiqet si prefekt 

Zbardhen akuzat për Dakon dhe 10 të pandehurit e tjerë 

Ekzekutohet 41-vjeçari në Fier, identifikohen autorët

E lidhur: Ekzekutoi 41-vjeçarin, kush është autori i vrasjes në Fier

PS miraton në 7 minuta seancë Buxhetin 2024

PS ndryshon me shpejtësi rregulloren, përjashtim deri në 60 ditë për deputetët

Rezultatet e PISA-s, Berisha: Janë dëshmia më flagrante e shkatërrimit dhe shpërbërjes së sistemit arsimor 

"Përjashtim deri në 60 ditë për deputetët", Berisha: Mosbindja civile do të vazhdojë 

Berisha u përgjigjet kritikëve: Argita Malltezi nuk do garojë me ta atin, kam kodin tim

Denoncimet e Berishës, Bollino-s i dalin në mbrojtje shoqatat e gazetarëve që drejtohen nga punonjësit e tij

Washington Post: Pse opozita shqiptare po proteston me flakë dhe zhurmë në parlament

 

 

Të fundit