Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Pasi i tërhoqën me forcë nga protesta e opozitës, policia arreston 4 persona dhe procedon 6 të tjerë

Shqipëria një “demokraci me të meta”, Mali i Zi me perfomancën më të mirë në Ballkanin Perëndimor

Amnistia Penale/ Nallbati rrëzon pretendimet: S’kam propozuar amendim që fal zyrtarë të korruptuar

Bardhi pas mbledhjes së grupit: Ka tentativa të PS për të marrë nën kontroll KLSH

Shfrytëzuan djalin 10-vjeç në “Tik Tok”, arrestohet babai me gjyshen

E rëndë në Gjakovë, vajza 4-vjeçare rrihet për vdekje

Rama kërkon të falë zyrtarët e korruptuar, si u keqpërdorur nga PS një amendament i opozitës për Amnistinë 

Këshilltari i Xhaçkës zhvati miliona euro, ja si Amant Josifi mashtroi mijëra gjermanë

Berisha: PD e gatshme për qeveri teknike, me Ramën nuk ka zgjedhje 

A do të hetoheni për rastin “McGonigal”? Rama: Ja keni futur kot! Do e takoja sa herë të kthehesha prapa 

Të fundit