Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Shteti mund të japë edhe prodhimin e armëve me koncesion

Dyshohet se kreu marrëdhënie se*suale me vajzën e tij të mitur, arrestohet babai në Kavajë

GJKKO rrëzon kërkesën e Berishës dhe Malltezit për masë të butë sigurie

Minatori humbi jetën në galeritë e kromit në Bulqizë, disa të arrestuar

Video/ Shqiptari dhe gruaja e tij rrihen barbarisht nga 3 grekë

Këlliçi: Shumë shpejt do të depozitojmë në SPAK padi për dy administratorë të njësive të Tiranës

Kërkoi lirinë, GJKKO lë në burg përgjegjësin e IKMT Sarandë 

3 çështjet themelore që Cameron pritet të diskutojë në Tiranë 

Tragjedia në Martanesh/ Reagon KSSH: Minierat janë kthyer në galeri vdekjesh 

Berisha: Drejtori i policisë së Lezhës, një trafikant i poshtër, ishte ushtar i Erion Braçes

Dokumenti/ Nis hetimi për pasurinë e Erion Veliajt dhe familjarëve të tij 

"Ishte porositur të bënte atentat", Berisha: Rama e çoi me avion Durim Bamin në Vjenë te McGonigal 

U shkarkua pas 5 vitesh në KLP, si i ‘shpëtoi’ Alfred Balla vetingut; ONM kërkoi përjashtimin 

"Na kujton ditët e këqija", Berisha i përgjigjet Escobar me shprehjen e James Baker 

Të fundit