Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Shqiptarët në Parlamentin Evropian, kush humbi dhe kush e fitoi mandatin e eurodeputetit

Arrestohet në Itali “Leksi i druve”, ish-deputeti i PS tentoi ta vriste

Video/ Policia hedh gazlotjsellës ndaj protestuesve, dëmtohet edhe Klevis Balliu

25 vjetori i çlirimit të Kosovës, Kurti “lë jashtë” axhendës Ramën, e pret vetëm Osmani

Eurodeputet në PE, mesazhi i Belerit: Demokracia fshin çdo përpjekje për grusht shteti

Mbyllet protesta e opozitës para Bashkisë së Tiranës, tubimi i radhës të mërkurën

Balliu u lëndua në protestë, Berisha: Hakmarrje primitive e Edi Ramës

Beleri u zgjodh deputet i Parlamentit Evropian,reagon kryeministri Rama 

U sulmua në protestë, Balliu: Policia në shpirt ka veshur uniforma Sky Ecc 

Daja tenton të përdh*nojë mbesën 11-vjeçare dhe më pas e vret 

Berisha: Narkopolicët përdorën helme kundër demonstruesve paqësorë

Video/ Veç deputetëve të opozitës, nga gazi lotsjellës u dëmtua edhe një fotoreporter

Jo vetëm Fredi Beleri, e burgosura italiane zgjidhet deputete e Parlamentit Europian nga qelia

Mitsotakis telefonon Belerin, e përgëzon për fitoren: Sot familja jonë demokratike më e fuqishme se kurrë 

Të fundit