Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

 

Berisha publikon përgjimet: Një dosje për AKSHI-n implikon baxhanakun, kunatën dhe Edi Ramën

Zjarri i fuqishëm në Shkodër, digjen 25 njësi tregtare, një grua nxirret me barrelë nga asfiksia  

Revokim ndaj masës së sigurisë, Gjykata e Lartë regjistron kërkesën e Berishës dhe Malltezit 

Mbyllet protesta, lëndohen nga gazi lotsjellës protestuesit dhe disa deputetë demokratë

Parlamenti “zhvendoset” në Gjermani, media spanjolle: Rama pezulloi punimet që ministrat të ndjekin Euro 2024

Starton sot Euro 2024, “Reuters”: Italia të bëhet gati, Shqipëria do të shkaktojë trazira

 

 

 

 

 

Të fundit