Flash News

E-TJERA

Vranësira të dendura, parashikimi i motit për ditën e sotme

Vranësira të dendura, parashikimi i motit për ditën e sotme

Ditën e sotme moti do të jetë me vranësira mesatare deri në të dendura. Por priten edhe kthjellime të pakta.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 4-11°C grade. Ndërsa vlerat maksimale do të jenë 10-11 °C në veri dhe 14-17 °C në zonën e ulët.

Era do të jete me drejtim jug-perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.

Të fundit