Emisioni i ri i modës, i besohet Kiara Titos

Kiara Tito do të rikthehet në ekran dhe do të bëjë një emision për pasionin e saj më të madh: modën.

Pas eksperencës së saj si moderatore me “Doktori Plastik” në Klan Tv, tashmë , Kiarën do e shohim në “ABC News” me emisionin “Style Star Show”.

Moderatorja ka publikuar promon e emisionit të ri, ku edhe tregon se aplikimet kanë filluar:

“A ke stil? A mendon se stili yt është më i veçantë se i të tjerave? Ke pasion për modën? A je gati të përballesh me kritikën, ky është vendi i duhur”.