Flori Mumajesi gati projektin muzikor për verë

Flori Mumajesi ka publikuar një foto ku shfaqet në studio muzikore dhe mesa duket po përgatit një projekt të ri.

Kantautori ka publikuar në Instastory foton e tij të realizuar në orët e vona, ndërsa postimin e shoqëron me një pikëpyetje.

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një këngë solo, apo për bashkëpunimin e përfolur mes dy djemve të Three Doots. Sigurisht që nuk mund të kalojë sezoni veror pa hitet e THree Doots dhe fansat duan mezi po presin siç shihet edhe në komentet e tyre.