Foto/ Basha mesazh falenderimi për komisionerët dhe vëzhguesit

Përmes një mesazhi kreu i PD-së Lulzim Basha ka falenderuar komisionerët dhe vëzhguesit të cilët kanë marrë pjesë në këtë proces zgjedhor.

Basha i cilëson si gardianët e demokracisë dhe votës.

Mesazhi i plotë: