Foto/ Joeli i bashkohet stafit të “Xingut”

Ermal Mamaqi dhe stafi i “Xing me Ermalin” ndodhen në Turqi për pushime por edhe për të xhiruar disa pjesë për emisionin.

Aty është dhe Joeli, djali i Ermalit, i cili ka filluar të shpreh interes për prapaskenën, ndaj ka shkuar duke parë nga afër xhirimet.

Ka qenë Ermali i cili ka postuar fotot e Joelit i cili kujdeset për planet e kamerës duke thënë me shaka se regjisori i ri i emisionit është ai.

 

View this post on Instagram

 

Shooting commercials 😎 me ktë regjisorin e ri të talentuar😊 #joeli #xingmeermalin @suenodeluxe ekskluzivisht nga @globus_travel

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on