Fton në studio ish të dashurin, moderatorja shqiptare tregon disa nga pyetjet që do i drejtojë

Moderatorja e emisionit “Why Not”, Roza Lati, mbrëmjen e sotme do të ketë një të ftuar special dhe pyetjet që do i drejtojë do të jenë ndryshe nga të ftuarit e kaluar.

Këtë herë, në studio ajo ka ftuar ish të dashurin e saj, këngëtarin e njohur Stine.

Me anë të një spoti, Roza tregon se cilat janë disa nga pyetjet që i ka drejtuar.

Ndiqni videon: