Irina flet pas ndarjes nga Bradley Cooper: Çdokush e sheh martesën në mënyrën e vet

Modelja bukuroshe Irina Shayk dhe aktori Bradley Cooper i dhanë fund lidhjes pas 4 vitesh.

Kjo ndodhi muajin e kaluar. Nga martesa ata sollën në jetë një vajzë 2-vjeçare që quhet Lea De Seine.

Edhe pse u përoqën që lidhja të funksiononte për hir të vajzës, prap nuk ja dolën.

Irina Shayk ka folur për herë të parë pas ndarjes në një intervistë për revistën “Harper’s Bazaar”.

“Çdokush e sheh martesën në mënyrën e vet. A besoj në martesë? Po sigurisht. Nuk jam ai person që është kundër”, u shpreh Irina.

Irina Shayk tregoi se mendon që asnjë femër nuk duhet të humbasë identitetin e saj vetëm sepse bëhet nënë.