Flash News

KRYESORE

Jo vetëm që nuk di të hapë shampanjën por thyen dhe shishen, Arbana "dështon" duke qeshur

Arbana Osmani është miqësuar goxha me Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun, të cilët janë bashkëpunëtorët më të ngushtë në projektet e tyre me regjisorin Eduart Grishaj, që është dhe i dashuri i Arbana Osmanit.

Bes Kallaku publikuar shpesh video duke hapur shishe shampanje me thikë apo me tenxhere dhe këtë ka filluar t`ua mësojë edhe miqve të tij. Këtë ka tentuar ta bëjë dhe me Arbanën, e cila ka "dështuar" me sukses.

Mbrëmë Besi dhe Arbana dhe disa miq të tjerë kanë qenë në Firence dhe kanë kaluar mbrëmjen ta kalojnë në barin e njohur të shampanjave, “Pana amore e fantasia”. Arbana ka tentuar të hapë një shampanjë me thikë dhe pavarësisht se Besi ja ka mësuar metodën ajo nuk ja ka arritur qëllimit, madje thyen dhe shishen.

Pas kësaj kanë nisur të gjithë të pranishmit duke qeshur dhe Arbana shkruan krahas videos:

“Duket kush nuk është mësuar të hapë shampanja.”

Ditari politik

Të fundit