Flash News

KRYESORE

"Kafsho", emisioni më i ri në Ora News

"Kafsho", emisioni më i ri në Ora News
Sezoni i ri vjen me risi edhe në ekranin e Ora News. Emisioni më i ti në Ora News do të jetë "Kafsho" i cili do të moderohet nga aktori i njohur Herion Mustafaraj sëbashku me shefin e kuzhinës në “Ora News” Titin. Emisioni do të jetë rreth kulinarisë, por do të ndërthurë edhe intervista me personazhe VIP dhe lajme showbiz-i. Në videon zyrtare të postuar në faqen e emisionit në Instagram, shkruhet: "Kafsho" eshte nje shoë kulinarie me shume humor qe do ta ndiqni ne Tetor ne Ora Neës TV, per cdo dite nga 1 ore. Ne kete shoë te perditshem gatimi pervec recetave tradicionale dhe moderne Shqiptare e atyre Boterore, une dhe Titi do te sjellim ne vemendjen tuaj :- * Restorantet me te mira , * Shefat me te vecante, * Supermarketat dhe Fermat Bio, * Ambientet qe duhet te frekuentoni dhe ato qe nuk duhet te frekuentoni. * Teknologjine dhe metodat me te reja te Kulinarise. * Lajmet e fundit ne Shoë Biz, Intrigat, kurthet, prapaskenat dhe eventet mbarekombetare te Artit dhe Kultures. * Do kemi te ftuar VIP-a dhe Rrip-a . Te gjitha keto kronika do jene te ndertuara ne formen e nje Reality Shoë Komedi, pra dicka jashte te zakonshmes qe keni pare deri tani ne programe televizive gatimi. Nje vend te vecante do te ketr ne programin tone Zeri i Fansave , komentet dhe recetat qe do na vijne ne faqen tone nga ç'do cep i botes. Per te qene pjese e ketij programi, ju ftojme pa ngurim te komentoni ne faqen tone, te nisni videot e recetat tuaja te gatimit, opinionet per restorantet e preferuara si dhe pafund barsoleta qe kane lidhje me ushqimin. Per tu bere sponsor ditor, javor, apo mujor ne Shoën tone "Kafsho" na shkruani ne inbox dhe do t'ju nisim cdo informacion te deshiruar. Na ndiqni ne FcB, Youtube, Instagram, e vecanerish ne cdo seri te re te Shoët ne kanalin Televiziv Ora Neës ne Tetor 2019. KAFSHO - sepse jeta eshte shume e shkurter per ta lepire :) Flm per vemendjen te nderuar miq, fansa e artdashes. Miqesisht, T&H.
 
View this post on Instagram
 

"Kafsho" eshte nje show kulinarie me shume humor qe do ta ndiqni ne Tetor ne Ora News TV, per cdo dite nga 1 ore. Ne kete show te perditshem gatimi pervec recetave tradicionale dhe moderne Shqiptare e atyre Boterore, une dhe Titi do te sjellim ne vemendjen tuaj :- * Restorantet me te mira , * Shefat me te vecante, * Supermarketat dhe Fermat Bio, * Ambientet qe duhet te frekuentoni dhe ato qe nuk duhet te frekuentoni. * Teknologjine dhe metodat me te reja te Kulinarise. * Lajmet e fundit ne Show Biz, Intrigat, kurthet, prapaskenat dhe eventet mbarekombetare te Artit dhe Kultures. * Do kemi te ftuar VIP-a dhe Rrip-a . Te gjitha keto kronika do jene te ndertuara ne formen e nje Reality Show Komedi, pra dicka jashte te zakonshmes qe keni pare deri tani ne programe televizive gatimi. Nje vend te vecante do te ketr ne programin tone Zeri i Fansave , komentet dhe recetat qe do na vijne ne faqen tone nga ç'do cep i botes. Per te qene pjese e ketij programi, ju ftojme pa ngurim te komentoni ne faqen tone, te nisni videot e recetat tuaja te gatimit, opinionet per restorantet e preferuara si dhe pafund barsoleta qe kane lidhje me ushqimin. Per tu bere sponsor ditor, javor, apo mujor ne Shown tone "Kafsho" na shkruani ne inbox dhe do t'ju nisim cdo informacion te deshiruar. Na ndiqni ne FcB, Youtube, Instagram, e vecanerish ne cdo seri te re te Showt ne kanalin Televiziv Ora News ne Tetor 2019. KAFSHO - sepse jeta eshte shume e shkurter per ta lepire :) Flm per vemendjen te nderuar miq, fansa e artdashes. Miqesisht, T&H.

A post shared by Cooking Show (@kafshoneoranews) on

Të fundit