Flash News

KRYESORE

Kërceu vallen e Tropojës në bikini, fansat “i turren” Aurela Hoxhës

Sot, Aurela Hoxha ka postuar një video në Instagram me bikini duke kërcyer vallen e Tropojës. Bikinit e saj mikroskopike që kishte veshur, teksa Aurela duke kërcyer vallen e Tropojës nuk i kanë pëlqyer aspak ndjekësve shqiptarë të blogeres. Ata e quajnë videon turp të madh dhe ofendim për folklorin shqiptar. “Kjo nuk është këngë par t’u kërcyer me këtë zhveshje. Është një perlë e folklorit shqiptar por që shumë gjynah se nuk i shkon kjo video”, shkruan një ndjekës. Por Aurela nuk i ka lënë këto komente të kalojnë. Ajo i ka kthyer përgjigje ndjekësit duke i thënë se në plazh nuk shkohet me veshje tradicionale: “Epo në plazh nuk mund të ketë njeri me vete veshje tradicionale, ndjesë”  
 
View this post on Instagram
 

For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness... keshtu qe hajde ta vallzojna vallen e Tropojes 🥳😍😅

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Ditari politik

Të fundit