Kush është mashkulli “misterioz” me të cilin po shoqërohet Bebe Rexha?

Duket se Bebe Rexha ka gjetur ngrohtësinë sentimintale me partnerin e saj të ri, i cili për momentin për publikun dhe fansat është “msterioz”.

DailyMail ka publikuar disa foto të reja të këngëtares, e cila shfaqet krah një djaloshi brun, i gjatë dhe shumë simpatik.

Dy partnerët janë fotografuar në hyrje të një tregu ushqimesh në Los Angeles. Për këtë lidhje, Bebe nuk ka folur publikisht pasi siç e dimë ajo i mban shumë private marrëdhëniet e dashurisë.