Londinezet i preferojnë shumë, frymëzohuni edhe ju

Atletet më në trend për momentin në Londër janë të markës “Alexander McQueen” dhe realisht kushtojnë goxha (momentalisht i gjeni me 360 paund) por nuk është e thënë që t`i merrni direkt nga kjo firmë.

Këto lloj atletesh nuk është se sapo kanë dalë në modë, pasi dhe sezonin e kaluar ishin shumë të preferuara sidomos nga blogeret, por së fundmi, janë kthyer në atletet e preferuara të londinezeve. Të rehatshme dhe të kombinueshme me çdo lloj veshje, ky është sugjerimi më i mirë për një vajzë që e ka qejf stilin por edhe komoditetin.

Nëse kërkon në dyqane apo dhe në sajte në Internet, mund të gjeni dhe imitime cilësore për më pak para.