Martohet Jonida Vokshi, Elvana Gjata kurorëzon çiftin; Pamjet nga ceremonia buzë detit

Me një ceremoni private, buzë detit dhe nën perëndimin e diellit, aktorët Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi i kanë dhënë fund beqarisë.

Në një ceremoni romantike, çifti i aktorëve i thanë ‘po’ njëri-tjetrit, ndërsa u kurorëzuan nga këngëtarja Elvana Gjata.

Siç duket, Jonida Ka zgjedhur të jetë një nuse mjaft e thjeshtë dhe elegante, me një fustan të ngushte dhe flokë të drejta, larg tradicionales.

 

View this post on Instagram

 

I’m crying by the way,how she sends a lot of love & support to everyonecuz that’s my idol♥️

A post shared by (@elvanawifey) on