“Me thërrmove zemrën në 1000 pjesë”, Blerina Gjylameti mesazh të dhimbshëm për vdekjen e të vëllait

Natën e mbrëmshme vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti, Elton Maçolli është përfshirë në një aksident të rëndë në tunelin Tiranë-Elbasan, duke humbur jetën.

Makina që ai drejtonte u përplas me një kamion dhe më pas u përfshi në flakë, duke e bërë të vështirë edhe identifikimin e trupit të viktimës.

Përmes një postimi në Facebook, deputetja socialiste shkruan fjalë të ndjera për humbjen e vëllait.