Megjithëse mund të mos jetë si e Sarës, Lori e di vendin ku do të bëjë dasmën

Blogerja dhe trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, është një nga vajzat më me stil dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo është një nga influenceret e vërteta shqiptare, që vendos rregullat e modës dhe stilit.

Sërish, Lori ka shprehur gatishmërinë t`i përgjigjet pyetjes së fansave në Instagram me “ask me”.

Një prej ndjekësve e ka pyetur edhe për dasmën e saj në të ardhmen se ku do dëshironte ta bënte, pasi ajo e Sarës ishte e mrekullueshme. Lori ka treguar se do zgjidhte Caprin, por nuk do ia kalonte dot dasmës së të motrës.

“Nuk mund t’ia kaloj Sarës, por mund të përpiqem në Capri”, shkruan Lori.