KRYESORE

Mësohet kush është i dashuri i Bebe Rexhës

Mësohet kush është i dashuri i Bebe Rexhës

Bebe Rexha është duke shijuar lidhjen e saj të re dhe madje dje edhe e prezantoi partnerin e saj, por që i fshehu fytyrën duke dashur të mbajë të fshehtë identitetin e tij.

Ajo “Gëzuar ditëlindjen zemër”, shkroi Bebe pa e zbuluar se cili është djali që i ka fituar zemrën.

Por mediat e huaja  e kanë zbuluar se kush është dhe bëhet fjalë për është kineasti Keyan Safyari, me të cilin është fotografuar duke u puthur në Los Angeles. Madje sipas “People” Rexha i ka dhuruar Keyan një makinë “Ferrari” të re për ditëlindjen e tij.

https://politiko.al/bebe-rexha-pranon-se-eshte-ne-nje-lidhje-dhe-ben-dedikimin-romantik-per-partnerin/

Ditari politik

Të fundit