Monica Bellucci është sërish beqare, i jep fund lidhjes me të dashurin 18 vite më të ri

Aktorja 54-vjeçare, Monica Bellucci është sërish beqare. Marrëdhënia me francezin 37-vjeçar Nicolas Lefebvre, ka marrë fund pas 2 vitesh lidhjeje.

 “Në historinë me Nicolas, ne ndiheshim kaq mirë me njëri-tjetrin dhe ky mashkull më mësoi kaq shumë gjëra: Ai është një person i cili ka një ndjeshmëri të vërtetë artistike. Ai është i mrekullueshëm, por fluturimi ynë vazhdon në një udhë tjetër që është ajo e një miqësie”, shprehet ajo për ish-partnerin.

Megjithëse marrëdhënia e tyre kishte shumë pasion dhe dukeshin shumë të lumtur, mesa duket gjërat nuk kanë ecur ashtu siç pritej.

Tashmë, një ndër aktoret më të bukura, është beqare.

 

View this post on Instagram

 

È ufficiale: #MonicaBellucci e #NicolasLefebvre si sono (già) lasciati 💔 #ELLEceleb #ELLEweekly

A post shared by Elle Italia (@elle_italia) on