Na vjen keq vajza, por “Kapiten Amerika” është zyrtarisht i zënë

Chris Evans, i cili është i njohur për rolin e tij si “Kapiten Amerika” është duke përjetuar një romancë me Lily James. dyshimet që diçka po përjetonin bashkë ishin të kahershme por tani duket se lidhja e tyre është vërtetuar.

Dyshja u pa fillimisht duke shkuar në një hotel pasi dolën nga një club në orët e para të mëngjesit të së shtunës.

Çifti është parë duke shijuar një shëtitje në një park në Londër të mërkurën, ndërsa bisedonin dhe hanin akullore.

Pra, aktori ynë i preferuar është zyrtarisht i zënë vajza 🙁