“Në të gjitha kinematë e Europës”, Ermal Mamaqi tregon detajet nga projekti i ri

Nga suksesi i “Dy gisht mjaltë”, Ermal Mamaqi siç duket ka filluar të pëlqejë rolin e producentit dhe regjisorit në filma.

Ai ka lajmëruar një javë më parë se shumë shpejt do të sillte një tjetër projekt kinematografik me titull ‘I Love Tropoja’.

Ndërsa sot, ai ka treguar për fansat dhe ndjekësit se filmi do të jepet në të gjitha kinematë evropiane në vitin 2020.

“I Love Tropoja, filmi. 2020 në të gjitha kinematë e Evropës. Dita 7 duke xhiruar”, ka shkruar Mamaqi krahas postimit në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

I ❤ Tropoja – The Movie. 2020 në të gjitha Kinematë e Evropës🎬 Dita 7 Shooting

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on