Nënë për herë të parë, aktorja e “Pretty Little Liars” sjell në jetë vajzën e saj

Aktoja e famshme e serialit “Pretty Little Liars”, Shay Mitchel është bërë nënë për herë të parë me fëmijë. Shay ka sjell në jetë një vogëlushe, emrin e së cilës nuk e ka bërë ende me dije për fansat e saj.

Shay është në një lidhje që prej 2017-ës me 38-vjeçarin Matte Babel dhe tani ishte momenti që familja e tyre të zgjerohej.

Vetë aktorja, në korrik ka treguar në korrik se e ka pasur shumë të vështirë të japë lajmin e shtatzënisë, për shkak të një aborti të përjetuar 1 vit më parë.

 

View this post on Instagram

 

Never letting go…

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on