Flash News

KRYESORE

Pamje prej "jo-princi", pse e komplimentuan kaq shumë Harry-n

Një video e vetme e Princ Harry-t ka bërë xhiron e rrjetit, sidomos në Twitter. Duka i Sussex ka shpjeguar se ka vizituar vende si Nepal në llogarinë e tij në ‘Twitter’, por në fakt vëmendjen e ka marrë ‘look-u’ i tij. Princi Harry shfaqej me flokë më të shkurtër dhe këmishë me jakë, çka nxirrte në pah pamjen e re të princit, po jo prej princi. Kjo në fakt, u ka pëlqyer fansave të cilët e kanë komplimentuar paund me komente dhe postime në rrjetet sociale. e cila e përforconte ndryshimin në pamje të princit. Kaq ka mjaftuar që fansat të lënë një sërë komentesh duke e komplimentuar për këtë ndryshim.

Ditari politik

Të fundit