KRYESORE

Pas thashethemeve se është ndarë nga bashkëshortja, reagon aktori i njohur përmes një video

Pas thashethemeve se është ndarë nga bashkëshortja, reagon
Së fundmi është përfolur në mediat turke dhe nëpër forumet e fansave se aktori Burak Ozcevit është drejt ndarjes me aktoren dhe bashkëshorten e tij Fahriye Evcen. Mirëpo mesa duket këto janë vetëm thashetheme sepse Burak dhe Fahriye janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin. Vetë aktori ka reaguar pas këtyre lajmeve përmes një videoje të postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram ku shfaqet me Fahriyen dhe djalin e tyre Karan teksa argëtohen në oborrin e shtëpisë. Burak shkruan krahas vidoes: “Kjo është gjendja në shtëpinë tonë.” Në këtë mënyrë, Nurak ka dashur të tregojë se sa të lumtur janë dhe se lajmet e ndarjes së çiftit janë të pavërteta.
 
View this post on Instagram
 

Bizim evin halleri❤️

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit) on

Ditari politik

Të fundit