Pasi u përlot nga e bija, Blendi Fevziu gjen paqe në Paris

Mbrëmjen e së shtunës, gazetari Blendi Fevziu ishte i ftuar special në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ në Top Channel, ku ndër të tjera ai nuk i përmbajti lotët pas një letre të vajzës së tij, Mishel.

Ndërkohë, sot gazetari i emisionit ‘Opinion’ ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shkruan se ndodhet në Paris. 

Fevziu njihet si një i apasionuar pas udhëtimeve dhe pothuajse çdo fundjavë ai gjen kohën të vizitoj vende të ndryshme të botës.