Plumb kokës në mes të Tiranës

Një i ri është qëlluar me plumb në kokë në mes të tiranës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Myslym Shyri në orën 11.30 ku një person ka qëlluar papritur mbi 30 vjeçarin dhe është larguar.

Uniformat blu sqarojnë se autori nuk është identifikuar akoma, ndërsa 30 vjeçarit i është dhënë ndihma e parë dhe është transportuar në spital për ndihmë të specializuar, ku aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë.