Pogba me vlerësim maksimal për trajnerin: Është si baba për mua!

Paul Pogba nuk po gjen paqe në karrierën e tij, pasi Manchester United nuk po e lejon të largohet. Dëmtimet e kanë shoqëruar në këtë fillim kampionati dhe për t’i vënë vulën mendojnë rezultatet e “Djajve”.

Mesfushori duket i lumtur vetëm me kombëtaren e Francës, aty ku tekniku Didier Deschamps  ka gjetur telat futbollistit. “Është si një baba për mua, kështu e shoh unë Deschamps. Kam shumë respekt për të dhe gjithmonë e dëgjoj. Ai më ka bërë njeri”, përfundon fjalët e tij ylli i Manchester United.