Flash News

POLITIKOFF

Agnesa Vuthaj pozon "topless"

Agnesa Vuthaj pozon "topless"

Një nga vajzat më të bukura shqiptare, e cila prej disa vitesh tashmë i është përkushtuar botës së biznesit, ka guxuar me fotot që ka realizuar së fundmi.

Modelja Agnesa Vuthaj ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa foto në të cilat shfaqet “topless”. Në foto ajo shihet teksa mbulon me duar pjesën e sipërme të trupit, ndërkohë që përkrah fotove ka shkruar: “Përqafoje veten”.

Kjo është hera e parë që Agnesa guxon kaq shumë pasi ka ruajtur gjithmonë një imazh serioz dhe brenda kornizave të saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj)

Ditari politik

Të fundit