Flash News

POLITIKOFF

Endri Prifti tregon si e përjetoi ndarjen nga bashkëshortja: Shkoja me femra të tjera, luaja bixhoz

Endri Prifti tregon si e përjetoi ndarjen nga bashkëshortja: Shkoja me

Endri Prifti kohëve të fundit ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një sherri me ish-bashkëshorten, lidhur me një shtëpi.

I ftuar së fundmi në “Glamour Zone” rrëfeu për herë të parë momentet e tij më të vështira pas ndarjes.

Ester Bylyku: Si e kalon një mashkull i dashuruar brengën e ndarjes?

Endri Prifti: Një pyetje me vend kjo. Prandaj ne bëjmë ato aventura që s’duhet t`i bëjmë, që e ekzagjerojmë. E kalon duke pirë alkool, duke abuzuar me gjëra të tjera, duke luajtur bixhoz, duke vuajtur me veten, duke shkuar me femra të tjera kot. Dhe prapë brenga nuk kalon, do vite që të kalojë ajo.

Endri Prifti tregon si e përjetoi ndarjen nga bashkëshortja: Shkoja me

Të fundit