POLITIKOFF

Kate Middleton flet për vogëlushen e Meghan dhe Harry-t

Kate Middleton flet për vogëlushen e Meghan dhe Harry-t

Teksa ka qenë duke vizituar një shkollë fillore në Mbretërinë e Bashkuar sot, së bashku me Zonjën e Parë Dr. Jill Biden, Dukesha e Kembrixhit, u pyet për vajzën e Princit Harry dhe Meghan Markle, e cila lindi vetëm një javë më parë.

Kate Middleton flet për vogëlushen e Meghan dhe Harry-t

“Unë i uroj asaj të gjitha të mirat. Mezi po pres ta takoj”, u përgjigj Middleton.

Kate Middleton flet për vogëlushen e Meghan dhe Harry-t

"Ne nuk e kemi takuar ende, kështu që shpresojmë që ta takojmë së shpejti."

Kate Middleton flet për vogëlushen e Meghan dhe Harry-t

Të fundit