Flash News

POLITIKOFF

Mandy Moore bëhet nënë për herë të parë

Mandy Moore bëhet nënë për herë të parë

Aktorja Mandy Moore, të cilën e njohim nga filmi romantik "A Walk to remember" (Një shëtitje e paharrueshme) është bërë nënë me fëmijën e saj të parë.

Mandy Moore bëhet nënë për herë të parë

Lajmi është bërë me dije nga vetë aktorja e cila ka treguar përmes një postimi në Instagram se ajo dhe bashkëshorti i saj Taylor Goldsmith janë bërë prindër të një djali që e kanë pagëzuar me emrin August.

Mandy Moore bëhet nënë për herë të parë

“Gus është këtu. Djali jonë i ëmbël, August Harrison Goldsmith. Ai ishte i përpiktë dhe erdhi në jetë fiks në ditën e caktuar, duke i lumturuar prindërit e tij. Ishim përgatitur të binim në dashuri, por tejkaloi çdo imagjinatë tonën”-shkroi aktorja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm)

Të fundit