Flash News

POLITIKOFF

Përflitet se Shawn Mendes dhe Camila Cabello u ndanë sërish

Përflitet se Shawn Mendes dhe Camila Cabello u ndanë sërish

Një nga dyshet më të komentuar të shoëbiz-it Camila Cabello dhe Shaën Mendes janë përfolur shumë së fundmi, sidomos pas ribashkimit të tyre që nga festivali Coachella. Teksa rikthimi i tyre bëri shumë bujë, kemi një lajm të keq për të gjithë adhuruesit e tyre, pasi problemet që hasnin dikur në lidhje, dolën sërish në sipërfaqe.

Ndaj, burimet tregojnë se ata janë ndarë për herë të dytë dhe kësaj here është vendimtare!

Përflitet se Shawn Mendes dhe Camila Cabello u ndanë sërish

“Në realitet, të dy e dinë se nuk janë të duhurit për njëri-tjetrin në aspektin romantik dhe tani ata thjesht duan të vazhdojnë përpara”- tregoi burimi.

Asnjëri prej tyre s’ka folur ende personalisht për ndarjen.

Të fundit