POLITIKOFF

Publikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën me ish-të dashurën

Publikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën me

Divorci i Bill Gates nga Melinda ka nxjerrë shumë të pathëna në dritë për publikun.  

Revista “Time” zbuloi dje se Gates gjatë kohës që ishte i martuar me Melindën një fundjavë në vit e kalonte me ish-të dashurën, Ann Winblad.

Publikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën me

Gjithashtu, sipas "Time" çifti kishin nënshkruar një marrëveshje se Melinda do e lejonte Bill të shkonte me pushime me Annën.

Publikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën me

"Daily Mail" ka publikuar sot pamje nga shtëpia e pushimit ku Bill dhe Ann  që ndodhet në Karolinen e Veriut dhe ata dy shkonin një fundjavë në vit, për të bërë xhiro buzë detit e për të kalëruar. Kjo shtëpi ka 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe një kalim privat për në plazh.

Vihet re që kjo shtëpi është modeste dhe shumë larg luksit që mund të prisnim nga miliarderi Gates. Për të pronotuar këtë shtëpi për një javë kushton 3.505 dollarë.

Publikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën mePublikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën mePublikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën mePublikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën mePublikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën mePublikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën mePublikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën mePublikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën mePublikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën mePublikohen pamjet e shtëpisë ku Bill Gates kalonte fundjavën me

Të fundit