POLITIKOFF

Robert Berisha pezullon emisionin pas vdekjes së të ëmës

Robert Berisha pezullon emisionin pas vdekjes së të ëmës

Para dy ditësh, ka ndërruar jetë nëna e Robert dhe Patris Berishës. E ndjera Teuta u varros në ditën që vdiq mes familjarëve dhe miqve të saj.

Pas humbjes së nënës, Roberti ka anuluar në emisionin e tij “Robi plaket kur don vet” në Klan Kosova, deri më 21 shkurt dhe deri atëherë, do të transmetohen “Best Of”.

Robert Berisha pezullon emisionin pas vdekjes së të ëmës

 

Ditari politik

Të fundit