Problemet e shtatzënisë, Ariana Fejzullahu shtrohet në spital

Ariana, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut është në pritje të fëmijës së tyre të katërt. Këngëtari do të bëhet me vajzë së shpejti dhe këtë e ka treguar në një intervistë ku edhe pranoi se është shumë i lumtur pasi vajzat janë pika e tij e dobët.

Vetëm disa ditë më parë, Ariana organizoi ‘babyshowr’ për të voglën e saj që do të vijë në jetë në një feste magjike.

Mirëpo, problemet për të kanë filluar. Ajo është shtruar në spital dhe këtë e ka treguar vetë për ndjekësit e saj në Instagram. Ariana ka publikuar një foto ku tregon dorën me serum, teksa qëndron e shtrirë në shtratin e spitalit.