Si reagoi Ronela pasi lexoi lajmet për lidhjen e Young Zerkës me bionden

Tashmë është e konfirmuar dhe nga ata dhe nuk është me vetëm në kuadrin e aludimeve. Young Zerka dhe Ronela Hajati janë të lidhur.

Por disa kohë më parë, dolën disa lajme në media se ai ishte i lidhur me një bionde, ku shfaqeshin shumë të afërt në një pishinë. Megjithatë pasi Zerka publikoi klipin e këngës “Money” u zbulua se modelja bionde ishte thjesht pjesë e klipit dhe mes tyre nuk kishte asnjë gjë!

Por si ka reaguar Ronela pas këtyre lajmeve?

Ai tregoi për “Mirage” këtë të premte se Ronela thjesht buzëqeshi duke ruajtur qetësinë.