Socialisti “24 karatsh” merr pjesë në 15-vjetorin e LSI

Partia Socialiste ka dërguar përfaqësuesin e saj në festën e 15 vjetorit të LSI-së. Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, është i pranishëm ne ceremonine qe po organizohet ne Pallatin e Kongreseve ne Tirane.

Ruçi nuk mbajti ndonjë fjalim para të ftuarve, ndërkohë që nuk u pa duke biseduar me Monika Kryemadhin dhe Luan Ramën.

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, duke folur në Konventën e LSI të mbledhur për këtë rast tha se misioni i LSI-së është të kthejë të majtën në “shina”.