Sulm me armë në Durrës, plagoset 25-vjeçari

Një sulm me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit, ku një person ka mbetur i plagosur.

Nga të dhënat e fundit rezulton se i lënduari është një djalë 25-vjeçar, i cili ka marrë një plagë në këmbë. I riu, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është dërguar drejt spitalit. 
Në venddngjarje ndodhet grupi hetimor që po merret me identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.