Tayna publikon këngën e saj të re, fansat surprizohen

Tayna nuk kishte publikuar asnjë lajm për një projekt të ri muzikor, pasi nuk ka shumë nga publikimi i saj i fundit, dhe në një moment që nuk pritej ajo ka sjellë këngën e re “Sorry”.

Kënga është vetëm në versionin audio dhe nuk dihet nëse do të ketë një klip që do e shoqërojë së shpejti por është pritur shumë mirë nga publiku dhe fansat e saj. Ende pa u bërë 24 orë nga publikimi, ajo ka arritur më shumë se gjysmë milioni klikime.

Komentet në Youtube tregojnë se edhe ky është një nga publikimet e suksesshme të Tayna-s që është mirëpritur menjëherë pas publikimit.