KRYESORE

Të gjithë e dinin të lidhur me modelen indiane por Ardian Bujupi qenka beqar

Të gjithë e dinin të lidhur me modelen indiane por Ardian Bujupi

Prej pak kohësh flitet se këngëtari i njohur Ardian Bujupi është i lidhur me modelen indiane, e cila ishte modele në këngën e tij të titulluar ‘Modela’ dhe quhet Sabrine Khan.

Por mesa duket këto fjalë s`paskan qenë të vërteta. Këngëtari i ka mohuar lajmet, duke thënë se mes tyre ka vetëm një kimi shumë të mirë dhe kanë mbetur thjesht miq, ndonëse dedikimet dhe komentet e tyre në rrjete sociale s’na e mbushin shumë mendjen.

“Jo, nuk jam. Por, jemi shoqëruar, është shumë çikë e mirë domethënë, më ka ndihmuar shumë me këngën “Modela”. Kështu ka lindur njëfarë shoqërie, edhe jena kënaq bashkë, por s’jemi në lidhje”, shprehet këngëtari.

I pyetur nëse ka presion prej familjes për tu martuar me një shqiptare ai u shpreh:

“Shumë! Babi s’e ka problem thotë bëj çka të dush. Nëna e do shqiptare, i bën disa hajgare”, u shpreh ai.

Ditari politik

Të fundit