Të shtëna me armë në rrugën “Mujo Ulqinaku” në Tiranë

Një konflik i cili ka degraduar deri në përdorimin e armëve ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Mujo Ulqinaku” në Tiranë. Sipas njoftimit të policisë, dy drejtues mjetesh janë konfliktuar me njëri-tjetrin ndërsa është qëlluar edhe me armë.

Ngjarja ka ndodur pranë një parkingu rreth orës 20:00 ndërsa policia ka gjetur në vendngjarje 2 gëzhoja.

Nga kjo përplasje nuk ka paur të lënduar ndërsa policia thotë se ka identifikaur autorin dhe po punon për kapjen e tij.