U largua nga “E diell”, Einxhel Shkira rikthehet në një tjetër ekran

Pasi u largua nga emisioni “E diell” që transmetohet në Top Channel, Einxhel Shkira kishte disa oferta nga televizione të ndryshme. Mirëpo ajo ka vendosur të rikthehet në ekran me një emision sportiv.

ABC News njoftoi se Einxhel do t’i bashkohet Gerti Çarçanit në emisionin “Pressing”, çdo të hënë dhe të enjte, në orën 22:00.

“Duke folur për gjithçka që është emocionuese në fushën e blertë, por edhe jashtë saj,” thotë Einxhel në video.