Video/ Publikohet ‘traileri’ i filmit të Ermalit, shfaqet dhe kryeministri Rama

Ermal Mamaqi prej disa muajsh po merret me përgatitjet e filmit “I love Tropja”. Një film ku ka shumë emra e personazhe të njohur për publikun, përfshirë dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën.

Me anë të një traileri që ka publikuar në rrjetet sociale, Mamaqi ka treguar pak nga skenat e filmit ku krahas videos shkruan:

“Si ky film nuk keni parë ndonjëherë”

Ajo që ka tërhequr menjëherë vëmendjen është roli që luan Rama, me flokë të gjatë, tatuazhe dhe unazë të madhe.

Filmi do të transmetohet gjatë 2020-ës por ende nuk dihet data e saktë.

 

View this post on Instagram

 

Si ky film nuk keni parë ndonjëherë… Do i doni më shumë Tropojanët😎. Tag 1 Tropojan. @ilovetropoja_filmi

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on