E-TJERA

Makina përplas për vdekje 10-vjeçaren në Tiranë

Makina përplas për vdekje 10-vjeçaren në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një makinë ka përplasur për vdekje një 10-vjeçare.

Ngjarja ndodhi rreth orës 12:30, në rrugën “Njazi Meka”, ku mjeti me drejtues A. G., ka aksidentuar​ të miturën  me iniciale A.P., 10 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të metejshme.

Njoftimi i policisë:

Më datë 17.01.2021, rreth orës 12:30, në rrugën “Njazi Meka”, mjeti me drejtues A. G., ka aksidentuar ​ këmbësoren e mitur me iniciale A.P., 10 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

Ditari politik

Të fundit